Yasal Bilgilendirme

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web sitemizi ziyaret ederek, kullanarak aşağıdaki koşulları Kabul etmiş sayılacaksınız. Bu web sitesinin sahibi  Ayşegül Bursalı ‘dır.

Site güncellemeleri, yazımı, geliştirilmesi Ayşegül Bursalı adına ayrı bir teknik ekip tarafından yapılmaktadır.  Ayşegül Bursalı web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Web sitemizde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Bunlarla ilgili bir garanti verilmemektedir.

 

Ziyaretiniz ile ilgili bazı istatistiki bilgileri toplayabiliyoruz.  Kişisel bilgileriniz ile ziyaretiniz arasında bir bağlantı kurmadığımızı garanti ederiz.

Web sitesi WordPress içerik yönetim sistemi ile  Özgür Özkök tarafından hazırlanmıştır. www.wordpress.org üzerinde yeralan yasal sorumlulukları kabul ediyor ve geliştiricilere teşekkür ediyoruz.